Enerjisel Mekan Temizliği

Yaşadığımız mekanlar, enerji alanlarımızdan gün boyu yayılan enerjiyi, duyguları emer. Bedenlerimizin temizliğe ihtiyacı olduğu gibi mekanların da enerji/enerjisel boyutunda arınmaya ihtiyaçları vardır

Girdiğimiz bir binada bazen içimizi birden rahatsız eden bir duygu ya da hüzün kaplar. Bu durumda bu mekanları bir an önce terk etmek isteriz ve terk ettiğimiz an kendimizi iyi hissederiz.

Bir mekâna girmeden önce gözlerinizi bir an için kapatıp bedeninizdeki değişik reaksiyonu fark etmeye çalışın ve kendinize bu mekânda en fazla hangi enerjinin var olduğunu sorarak ve yanıtı bekleyin. Mekanlardaki yoğun enerjileri bu yöntemle hissedebilirsiniz.

Dikkatinizi kendi evinize verin. Evinizde neler yaşadınız? Mutlu ve huzurlu anlar kadar mutlaka öfke, hayal kırıklıkları, hüzünler, tartışmalar, kavgalar ve krizler de yaşanmıştır. İşte tüm bu enerjiler evinizde hala mevcuttur. Bazı günler eve çok yorgun ve tükenmiş halde döndüğünüzde, yaptığınız stresli iş görüşmeleri ya da bir kişi enerjinizi çaldığında, bir gerginlik hissettiğinizde v enerjisel olarak aşağıya çekilirsiniz. Evde kendinizi yorgun, gergin ve kötü hissediyorsanız hatta belki de eve hiç girmek istemiyorsanız bunun en önemli nedeni oradaki olumsuz enerjilerdir. İnsanın evinde ya da iş yerinde rahat nefes alması ve kendini iyi hissetmesi önemlidir. Evimiz bizim enerji depoladığımız yerdir ancak bazen evimizde bir ağırlık hissederiz. Enerji depolayacakken daha güçsüzleştiğimizi fark ederiz. Bu durumda yaşam alanlarının enerjilerin dönüşme vakti gelmiştir.

Evde ya da iş yerinde tıkanmışlık, yolunda gitmeyen bir durum, bereketsizlik, huzursuzluk hissi ve durumu oluştuğunda, yeni bir eve taşındığınızda, evinizde vefat etmiş bir kişinin ışığa kavuşamamış ruhunun orada olduğundan şüphe ettiğinizde, yaşadığınız evde hastalık ya da maddi krizler yaşandığında enerjisel bir mekân temizliğine ihtiyacınız var demektir.  Ses çok güçlü bir enerjidir. Ses frekansları, ses çanakları ile enerjisel mekân temizliği oldukça iyi sonuçlar verir. Ses çanakları ile yapılan enerjisel mekan temizliği mekanların olumlu enerjiyle dolmasını sağlar; eskiden kalmış hastalık, ölüm, ayrılık, dramatik olayların bıraktığı negatif enerjileri ses arındırır. Mekân temizliği çalışmalarında temizlenen enerji yoğun olan enerjidir, daha kaba ve titreşimi düşük olandır. Evrende her şey enerjidir, titreşimdir. Her şeyin bir enerji alanı vardır ve bu alandan hem bilgi gönderilir hem de bilgi alınır; bunlar morfogenetik alanlardır.